Kadınlar Gününe Özel Hediye: TP-Link Tapo RV30 Plus ile Hayatı Kolaylaştıran Özellikler

Akıllı teknolojiler, iş yaşamında olduğu gibi ev yaşamında da kadınlara yardımcı oluyor. TP-Link, Tapo’nun robot süpürge modeli olan RV30 Plus’ı bu noktada temizlik ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor. Hem süpürge hem paspas özelliği olan Tapo RV30 Plus, derin bir temizlik vadediyor.

TP-Link, Tapo akıllı ev çözümlerine bir süre önce robot süpürgeleri de eklemişti. Haziran ayında iki modeli Türkiye satışa sunulan Tapo robot süpürgelerin yeni bir modeli olan RV30 Plus satışa sunuldu.

4200 Pa hiper emiş gücüne sahip olan Tapo RV30 Plus, boşluklar içine sıkışmış kalıntıları, halılara gizlenmiş tozları da süpürerek daha derin bir temizlik sunmayı vadediyor. Otomatik mod değişimi özelliği ile örneğin halı gibi daha farklı bir zemine geldiğinde mod değiştiriyor ve derinlemesine temizlik yapıyor. Robot süpürgenin 4L büyüklüğündeki torbası da 70 güne kadar boşaltılmadan iş görüyor. Sızdırmaz toz torbası, tüm kirleri ve alerjenleri içinde hapsediyor. Torba dolduğunda ise uyarı veriyor.

Tapo RV30 Plus, LİDAR ve Gyro çift navigasyon sistemine sahip. Böylece kısa süre içinde evleri doğru bir şekilde haritalandırabiliyor. Robot süpürge karanlıkta da çalışabiliyor. Katlı evler için üç farklı haritayı dahili hafızasında saklayabilen süpürge, girilmesi istenmeyen yerlerin belirlenmesine olanak veriyor.

Ayrıca kişiselleşmiş programlar yapmaya da olanak veren RV30 Plus’ı örneğin her gün akşam yemeği sonrası temizliğe başlayacak şekilde programlamak mümkün. Diğer Tapo akıllı ev ürünleriyle de senkronize çalışabilen süpürge, dış kapı sensörüyle tetikleyici olarak programlanarak, evden çıkıldığında çalıştırılabiliyor. Belli bir oda, özel bir bölgenin temizliği ya da her oda için farklı temizleme modu gibi farklı ayarlar rahatlıkla yapılabiliyor.

Hem süpürüp hem paspas yapabilen Tapo RV30 Plus, paspas için elektronik bir pompaya sahip ve sabit su basıncıyla farklı zemin türlerine uygun üç farklı su akışı yapıyor. 300 ml su tankı ile 200 metrekare alana kadar paspas yapma özelliği bulunuyor. Tapo’nun yeni robot süpürgesi 5000 mAH kapasiteli pili sayesinde, tam şarjlı halde 5 saate kadar temizlik yapabiliyor. Süpürge pil azaldığında otomatik olarak yuvasına dönüp şarj oluyor ve sonra kaldığı yerden temizliğe devam ediyor. Engel algılama ve çarpmayı önlemeye karşı çeşitli sensörleri bulunan RV30 Plus, kapı eşiklerine tırmanabiliyor. Ayrıca sessiz temizlik yapacak şekilde tasarlanan süpürge sesi emen akustik pamuk ile donatılmış.

Çocuk ya da evcil hayvanların kazara robot süpürgeyi çalıştırmasını engellemek için fiziksel başlatma düğmesi istendiğinde tamamen kapatılabiliyor. Süpürge, Amazon Alexa ve Google Asistan desteği ile basit sesli komutlarla da çalıştırılabiliyor.

Robot süpürgelerin yanı sıra farklı akıllı ev çözümlerini de bu yıl içinde pazara sunacak olan TP-Link, Tapo serisiyle evleri gerçek anlamda akıllı hale getirmeyi hedefliyor.

Tapo RV30 Plus robot süpürge KDV dahil 469 USD fiyatıyla satışta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x